Hotel Emirgan

Hotel Emirgan

Resepsiyon

Rezervasyon

  İsim Soyisim: (Gerekli)

  Telefon Numaranız: (Gerekli)

  E-Posta adresiniz:

  Kişi sayısı: (Gerekli)

  123456

  Çocuk sayısı:

  Odanızı seçiniz:

  Giriş Tarihi:

    your selection     unavailableOK

  Çıkış Tarihi:

    your selection     unavailableOK

  Hotel Emirgan’a Hoşgeldiniz!

  Hotel Emirgan; Zonguldak’ta misafirlerinin memnuniyetlerini artarak devamlılığını sağlamak amacıyla çağdaş otelcilik anlayışı içinde kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş bir işletmedir.

  Hotel Emirgan profesyonel ve deneyimli kadrosuyla, şehir merkezinden 1 km uzaklıkta yeşil ve mavinin birleştiği denize sıfır konumu ile siz seçkin misafirlerine hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.110 standart oda–8 suit oda–1 konut oda–1 bedensel engelli oda olmak üzere toplam 119 odası ile rahatlık ve gereksinimlerinizi sağlamaya yönelik tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Yöresel ve dünya mutfaklarından seçilmiş enfes lezzetleri A’LA CARTE ve VADİ GALA restaurant’ta tadabilir günün yorgunluğunu lobi bar , şark köşesi ve saunada atabilirsiniz. Ayrıca kongre, toplantı, seminer, kokteyl, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda 20 kişiden 1500 kişiye kadar hizmet veren 4 adet çok amaçlı salonlarımız ve toplantı ekipmanları ile hizmetinizdeyiz.
  İşbirliğimizi ümit eder, işletmemize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tüm odalarımızda telefon, saç kurutma makinesi, elektronik kasa, klima, tv, minibar bulunmakta olup, sigara içilen ve içilmeyen olarak ayrılmaktadır.

  Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  SAYGILARIMIZLA
  HOTEL EMİRGAN

   

  rezervasyon@www.emirganhotel.com